Амінокислоти SiS BCAA Perform 255 г

SIS
816,00
грн.
Цей продукт містить BCAA в співвідношенні 2: 1: 1 (3 г лейцину, 1,5 г ізолейцину і 1,5 г валіну) в зв'язці з 5 г L-Глутаміну і 1,5 г L-Аргініну. Вітамін В сприяє зниженню втоми, що робить цей продукт ідеальним напоєм для споживання до, під час або після тренування.

BCAA є три незамінні амінокислоти (лейцин, ізолейцин і валін), оскільки вони активують (особливо лейцин) процес синтезу м'язового білка, а також сприяють створенню блоків нових білків, які утворилися в період відновлення після тренування. Таким чином швидко засвоюючи, вони допомагають робити внесок в зростання м'язової маси. Крім того, BCAA також використовуються як джерело енергії під час вправ на витривалість, особливо під час вправ з високою інтенсивністю, а так само під час режиму тренувань з низьким вмістом вуглеводів.

L-аргінін - незамінна амінокислота, яка допомагає збільшити м'язовий кровотік, щоб забезпечити більше насичення м'язів поживними речовинами. Додавання L-глютамина до і після тренування може покращує функцію м'язів, імунітету і кишечника.

Спосіб застосування:
Вживайте до / під час / після тренування або в якості напоїв з закусками між основними прийомами їжі. Змішайте 15г (3 мірних ложки) з 500 мл води, збовтати в шейкері до повного розчинення.
Інгредієнти:
Розгалужені амінокислоти BCAAs (лейцин, ізолейцин, валін) (40%), L Глютамин (33%), L-аргінін HCl (10%), натуральний ароматизатор, кислота (лимонна кислота), емульгатори (соєвий лецитин, лецитин соняшнику), підсолоджувач (Sucralose), бета-каротин, суміш вітаміну B (піридоксин, фолієва кислота, ціанокобаламін).
Енергетична цінність (калорійність) порції (15г продукту): 264 кДж / 62ккал
Вуглеводи 1 г, з яких цукрів 6.7 г
Білки 12 г
Солі 0.5 г
Жири 0,8 г, з яких насичених 0.0 г
Клітковина 0.0 г
Вітаміни і Мінерали:
Розгалужений ланцюг амінокислот 6,0 г
Вітамін В6 0,5 мг
Вітамін В9 50 мкг
Вітамін В12 0.25 мкг
Лейцин 3,0 г
L Глютамин 5 г
L-Аргінін 1,5 г
Ізолейцин 1,5 г
Валін 1.5 г
Click to order
Total: 
Безкоштовна доставка при замовленні від 1500 ₴
Payment method
Натискаючи кнопку, ви приймаєте політикику персональних данних.
Made on
Tilda