Набір Nutrend training fees (тренувальні збори)

Набір Nutrend
2221,00
грн.
2305,00
грн.
Набір Nutrend training fees (тренувальні збори

Мега набір спортивного харчування для тренувальних зборів. Розроблений спеціально для любителів, аматорів та професіоналів, які готуються до сезону та хочуть отримати максимум корисного від тренувальних зборів. Набір складається з 57 одиниць спортивного харчування, до нього входить:

10 батончиків DeNuts. Корисні для здоров'я медові снеки, які забезпечать вас якісною енергією та необхідними вітамінами.
10 пакетиків ISO Drinx. НапІй збеспечить швидку та ефективну регідрацію організму, а також поновить втрачені мінерали та вітаміни під час тренувань.
10 гелей Endurosnack. Гель призначений для забезпечення організму енергією під час інтенсивних фізичних навантажень.

До складу входить: джерело вуглеводів Palatinose; амінокислоти із розгалудженими ланцюгами – для захисту м'язової маси; L-аланін і карнозин – речовини що знижуюють закисленість організму; таурин і гліцин – посилюють нервово-м'язову функцію і відтерміновують фізичну втому.
10 гелей Carbosnak. Енергетичний гель для швидкого забезпечення організму енергією із додаванням бета-аланіну, холіну і вітаміну B3, який значно знижує втому та насичує організм швидкими вуглеводами.
5 шотів N1 Shot. Передтренувальний комплекс N1 Shot призначений спеціально для спортсменів, що прагнуть досягти максимальної продуктивності і тривалого стимулюючого ефекту. Шот рекомендовано розділити на два прийоми.

Основні компоненти:
  • 2500 мг бета-аланіну;
  • 2000 мг L-аргініну;
  • 1000 мг таурину;
  • 200 мг холін хлориду;
  • 200 мг кофеїну.
5 шотів Carnitine 3000 Shot. Високоефективна комбінація L-карнітину, кофеїну, таурину, екстракту зеленого чаю та вибраних вітамінів групи B для ефективного спалювання жирів та підвищення показників фізичної активності. Шот рекомендовано розділити на два прийоми.
5 протеїнових батончиків Excelent protein bar. Батончик містить 24% білку та 43% вуглеводів, призначений для ефективного відновлення після виснажливих тренувань.
2 пакети Regener. Напій для швидкого відновлення організму після виснажливого навантаження, для прискорення детоксикації тканин і переходу у анаболічну фазу, що дозволяє підвищити інтенсивність тренувальних циклів. Продукт містить добавки функціональних речовин – амінокислот із розгалудженими ланцюгами, L-глутаміну, L-аргініну, магнію, селену, екстракту гінкго білоба, вітамінів C та E.

Рекомендації до споживання :
  • До тренування половинка шоту N1 Shot та половинка шоту Carnitine 3000 Shot;
  • Під час тренування один батончик DeNuts, один гель Endurosnack та один гель Carbosnak;
  • Після тренування батончик Excelent protein bar, та після дуже важких тренувань Regener.
Click to order
Total: 
Безкоштовна доставка при замовленні від 1500 ₴
Payment method
Натискаючи кнопку, ви приймаєте політикику персональних данних.
Made on
Tilda