Набір харчування Nutrend Напівмарафон

Набір Nutrend
383,00
грн.
Набір спортивного харчування Nutrend спеціально розроблений для напівмарафону. Тут включені швидкі вуглеводи, підтримка збалансованості електролітів та гідратацій зі швидким відновленням після забігу. Оцініть спортивне харчування для витривалих занять спортом у циклічних видах спорту.

Склад набору:

1 пакет ISO Drinx. НапІй збеспечити швидкість та ефективне відновлення допомоги, а також поновити втрачені мінерали та вітаміни під час завантаження. Вживати під час навантажень.

2 гелі Endurosnack. Гель призначений для забезпечення організму енергією під час інтенсивних фізичних навантажень. На дистанції спожити між 1 та 2 годинами.

1 гель Carbosnak. Енергетичний гель для швидкого забезпечення організму енергією із додаванням бета-аланіну, холіну і вітаміну B3, який значно знижує втому та насичує організм швидкими вуглеводами. Найкраще спожити на 3-4 годині дистанції.

1 батончик Excelent protein bar. Батончик містить 24% білку та 43% вуглеводів, призначений для ефективного відновлення після виснажливих тренувань. Використати після закінчення навантажень.

1 батончик Endurance Bar. Енергетичний батончик зі зниженим вмістом протеїнів і мінімальною кількістю клітковини, переважно призначений для поповнення запасів енергії і забезпечення підсиленого харчування під час фізичної діяльності, що передбачає витривалість. Використати на дистанції після 3 години навантажень.

1 пакетик REGENER. Унікальна відновлююча формула, виготовлена у формі швидкорозчинного напою, що призначений для виснаженого після фізичної активності організму, особливо у тих видах спорту, де спортсмен зазнає навантажень на витривалість у поєднанні із навантаженнями на швидкість. Вжити одразу по закінченю навантажень.
Click to order
Total: 
Безкоштовна доставка при замовленні від 1500 ₴
Payment method
Натискаючи кнопку, ви приймаєте політикику персональних данних.
Made on
Tilda