Carbonizer XR

Olimp
310,00
грн.
Carbonizer XR Olimp - це енергетик на основі 4 джерел вуглеводів, збагачених мінералами і вітамінами С, D, Е, В. Крім мальтодекстрина, продукт містить фруктозу і ізомальтулозу - ізомер сахарози, що володіє унікальними властивостями. За рахунок високого ступеня біологічного засвоєння, ізотоніки в лічені хвилини відновлює витрачені енергетичні запаси і дозволяє нормалізувати обмін речовин без прийому додаткових стимуляторів.
Дія Carbonizer XR Olimp:
Відновлення запасів м'язового глікогену
Нормалізація енергетичного тонусу
Прискорення обмінних процесів
Якісне поліпшення відновлення після тренувань
Посилення секреції гормонів і ферментів
зміцнення імунітету
поліпшення самопочуття
Активні компоненти Carbonizer XR Olimp
Основу енергетика Carbonizer XR становлять 4 джерела вуглеводів, збагачені вітамінами і мінеральними сполуками. Крім мальтодекстрина і кукурудзяного крохмалю, вуглеводну матрицю БАД утворюють фруктоза і ізомальтулоза. Остання заслуговує на особливу увагу.
На відміну від патоки, ізомальтулоза є корисний ізомер сахарози. В Японії вона використовується в якості безпечної альтернативи цукру і застосовується в харчовій промисловості ще з 1985 року. Ізомальтулоза - хімічно нестабільний продукт. При обробці ферментами вона дисоціює на глюкозу і фруктозу. У порівнянні зі звичайним цукром вона менш шкідлива і нудотне (42% від солодощі сахарози). Тому її прийом дозволяє мінімізувати стоматологічні ризики (не викликає карієсу), зменшити стрибкоподібну динаміку інсуліну і в кінцевому рахунку нормалізувати загальний обмін речовин. Ізомальтулоза також покращує травлення за рахунок селективного впливу на зростання бактеріальної мікрофлори кишечника. У складі Carbonizer XR вона є 2-м за значимістю углеводом після мальтодекстрина.
Крім вуглеводів, до складу енергетика Carbonizer XR Olimp входять фолієва, аскорбінова і пантотенова кислоти, мінерали (фосфор, кальцій, магній) і вітаміни групи В. Всі вони є природними каталізаторами обмінних процесів і мають тонізуючу, анаболічним, ліпотропною і нейрорегуляторних дією.
переваги:
Збалансований компонентний склад
Відсутність марного, нефункціонального баласту
Відсутність протипоказань і побічних ефектів
Доступна форма випуску
Високий індекс БЦ
Склад на порцію (25 г):
Калорійність - 91,6 Ккал
Протеїн - 0 г
Вуглеводи - 22,8 г (з них 2,8 г - цукор)
Жири - 4 мг
Натрій - 0,1 г
Вітамін А - 120 мкг
Вітамін D - 0,75 мкг
Вітамін Е - 1,8 мг
Вітамін С - 12 мг
Вітамін В1 - 0,165 мг
Вітамін В2 - 0,21 мг
Ніацин - 2,4 мг
Вітамін В6 - 0,21 мг
Фолієва кислота - 3 мкг
Вітамін В12 - 0,375 мкг
Біотин - 7,5 мкг
Пантотенова кислота - 0,9 мг
Калій - 300 мг
Кальцій 120 мг
Фосфор - 120 мг
Магній 56,25 мг
Інші інгредієнти: бета-каротин, яблучна і лимонна кислоти, кармін, рибофлавін, сукралоза, ацесульфам калію.
Рекомендації для застосування:
Змішайте одну порцію (1 і ¾ мірної ложки або 4 столових ложки без гірки - 25 г) з 200 мл негазованої води. Найкращий час - до, під час тренування або відразу після її закінчення.


Click to order
Total: 
Безкоштовна доставка при замовленні від 1500 ₴
Payment method
Натискаючи кнопку, ви приймаєте політикику персональних данних.
Made on
Tilda